Dit is ons Team voor verandering!

Op dinsdag 21 november 2017 was de algemene ledenvergadering van GroenLinks Etten-Leur die in het teken stond van de aankomende gemeenteraadsverkiezingen. De agenda bevatte onder meer het kiezen van de lijsttrekker, het vaststellen van de rest van de lijst en het vaststellen van het verkiezingsprogramma. 

Onze leden hebben op dinsdag 21 november Dennis Aerts gekozen tot lijsttrekker. Dennis voert voor de aankomende gemeenteraadsverkiezingen de lijst aan en wordt daarbij gevolgd door Simon Jacobs, Dirk Bergmans, Jacques Quaijtaal en Sonja van den Berge. Ons #teamvoorverandering is 21 leden lang en bestaat uit een mix van jong talent en ervaring. Buiten de lijst is ook het partijprogramma vastgesteld. De opkomst bij de algemene ledenvergadering was goed. Naast de vaste groep actieve leden, waren ook een aantal nieuwe leden aanwezig.